A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.
Forgalmi változások:
- a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé
- a S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között járnak
- Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek
- az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között járnak
A pótlóbuszok megállói:
- Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)
- Bicske, Műszaki Áruház
- Herceghalom, vasútállomás bejárati út (VOLÁN)
- Biatorbágy, vasútállomás (VOLÁN)




