Győri fővonal: jelentős fennakadás, hosszabb eljutási idő, pótlóbusz

2026. június 22. hétfő, 05.12 / Utolsó módosítás: 2026. június 22. hétfő, 05.57
A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.

Forgalmi változások:

  • a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé
  • a S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között járnak
    • Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek
  • az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között járnak
A pótlóbuszok megállói:
  • Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)
  • Bicske, Műszaki Áruház
  • Herceghalom, vasútállomás bejárati út (VOLÁN)
  • Biatorbágy, vasútállomás (VOLÁN)

 

 
Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére