Kőbánya felső és Rákos között váltóhiba miatt néhány perccel megnövekedik a vonatok menetideje.
A Szolnokról 10:07-kor a Keleti pályaudvarra elindult Z60-as vonat (3315), valamint a Nyíregyházáról 8:30-kor a Keleti pályaudvarra elindult Nyírség InterCity (582) várakozni kényszerül.
A Keleti pályaudvarról 12:15-kor Szolnokra induló Z60-as vonat (3334) a szerelvény fordulója miatt várhatóan késéssel indul.




