Váltóhiba Kőbánya felsőn

2026. június 28. vasárnap, 12.16 / Utolsó módosítás: 2026. június 28. vasárnap, 12.17
Kőbánya felső és Rákos között váltóhiba miatt néhány perccel megnövekedik a vonatok menetideje.

A Szolnokról 10:07-kor a Keleti pályaudvarra elindult Z60-as vonat (3315), valamint a Nyíregyházáról 8:30-kor a Keleti pályaudvarra elindult Nyírség InterCity (582) várakozni kényszerül.

A Keleti pályaudvarról 12:15-kor Szolnokra induló Z60-as vonat (3334) a szerelvény fordulója miatt várhatóan késéssel indul.

 

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére