A szerb vasút tájékoztatása alapján a Szabadkáról 10:37-kor Szegedre induló vonat (7313) nem közlekedik.
Pótlóbusz indul Röszke vasútállomásról Szegedre, várhatóan jelentős késéssel.
A Szegedről 12:04-kor Szabadkára induló vonat (7314) helyett a belföldi szakaszon pótlóbusz közlekedik.




