Szombat reggel járműhiba miatt a Miskolcról 6:37-kor Szerencsre elindult személyvonat (5140) csak Tiszalúcig közlekedett, utasai a következő személyvonattal (5120) utazhatnak Tiszalúc és Szerencs között.
A Szerencsről 7:41-kor Füzesabonyba induló személyvonat csak Miskolctól közlekedik, a kimaradó szakaszon a Szerencsről 7:59-kor továbbinduló Bodrog sebesvonattal (5217) utazhatnak, ami ezen a szakaszon minden állomáson és megállóhelyen megáll.




