Már nincs terelés a 32-es úton Jászteleknél

2026. június 27. szombat, 09.14 / Utolsó módosítás: 2026. június 27. szombat, 09.39

Frissítés 9:40-kor:

A forgalom megindult, a buszok az eredeti útvonalon járnak.


Előzmény:

Szombat délelőtt baleset történt Jásztelek és Alattyán között a 32-es főúton, ezért a hatóság teljes útzárat rendelt el. A 1515-ös vonalon 7:35-kor elindult Gyöngyös - Szeged járat a helyszínen várakozásra kényszerült. A 4660-as vonalon 8:10-kor elindult Újszász - Jászberény járat kerülőúton közlekedik, nem érinti Jásztelek települést. További érintett járataink is kerülőúton, megnövekedett menetidővel közlekednek, kimaradó megállók: Jászberény, sertéstelep; Jásztelek, Metálplaszt Kft.; Jásztelek, községháza; Jásztelek, alsó; Jásztelek, Pusztamizsei elágazás. 

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére