Napfény InterCity késik

2026. június 25. csütörtök, 17.11 / Utolsó módosítás: 2026. június 25. csütörtök, 17.21
A mozdonyvezető a hibát elhárította, a vonat késéssel közlekedik tovább.

A Nyugati pályaudvarról 16:44-kor Szegedre elindult Napfény InterCity (726) mozdonya Kőbánya-Kispest előtt meghibásodott.

A forgalom átszervezése folyamatban van, aktuális információk néhány perc múlva várhatók.

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére