A mozdonyvezető a hibát elhárította, a vonat késéssel közlekedik tovább.
A Nyugati pályaudvarról 16:44-kor Szegedre elindult Napfény InterCity (726) mozdonya Kőbánya-Kispest előtt meghibásodott.
A forgalom átszervezése folyamatban van, aktuális információk néhány perc múlva várhatók.
