Szerda reggel váltóhiba miatt a Tatabányáról 5:06-kor Oroszlányba induló S12-es vonat nem közlekedik, utasai a Tatabánya autóbusz-állomásról 9. kocsiállásáról 5:30-kor továbbinduló 8466-os busszal utazhatnak Oroszlány felé.
Az Oroszlányból 5:35-kor a Déli pályaudvarra induló S12-es vonat (4429) csak Tatabányától közlekedik, utasai az Oroszlány, postától 6:05-kor induló 8467-es busszal utazhatnak Tatabánya felé.




