Változás két S10-es járat közlekedésében

2026. június 26. péntek, 16.59 / Utolsó módosítás: 2026. június 26. péntek, 17.08

A Győrből 14:38-kor a Déli pályaudvarra elindult S10-es vonat (4913) 30 perces késése miatt csak Budapest-Kelenföldig közlekedik.

  • Utasai a következő Déli pályaudvarra tartó vonattal folytathatják útjukat.

 

A Déli pályaudvarról Győrbe 17:25-kor induló S10-es vonat (4946) csak Kelenföldtől közlekedik.

  • Odáig az utasok a Déliből Balatonfüredre 17:30-kor induló Vízipók sebesvonattal (19726) jutnak el. Kelenföldön biztosítjuk az átszállást.

 

 

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére