A Győrből 14:38-kor a Déli pályaudvarra elindult S10-es vonat (4913) 30 perces késése miatt csak Budapest-Kelenföldig közlekedik.
- Utasai a következő Déli pályaudvarra tartó vonattal folytathatják útjukat.
A Déli pályaudvarról Győrbe 17:25-kor induló S10-es vonat (4946) csak Kelenföldtől közlekedik.
- Odáig az utasok a Déliből Balatonfüredre 17:30-kor induló Vízipók sebesvonattal (19726) jutnak el. Kelenföldön biztosítjuk az átszállást.




