Szombat délutáni változások a H5-ös buszok közlekedésében

2026. április 18. szombat, 13.29 / Utolsó módosítás: 2026. április 18. szombat, 15.09

A BKK tájékoztatása alapján a H5-ös hévek pótlóbusza 15 órától várhatóan 16:30-ig terelt útvonalon közlekednek egy kerékpáros felvonulás miatt:

  • a Batthyány tér M+H felé nem érinti a Raktár utca és a Batthyány tér M+H közötti megállókat,
  • Békásmegyer felé pedig a Batthyány tér M+H és a Flórián tér közötti megállókat. 
  • Az autóbusz terelve az Árpád hídon át közlekedik és mindkét irányban megáll a Szentlélek téren és a Göncz Árpád városközpontnál

BKK tájékoztatása alapján a H5-ös hévek pótlóbusza 13:30-tól várhatóan 15 óráig terelt útvonalon közlekednek egy kerékpáros felvonulás miatt:

  • Batthyány tér M+H felé nem érinti a Raktár utca és a Margit híd, budai hídfő H közötti megállókat,
  • Békásmegyer felé pedig a Margit híd, budai hídfő H és a Szentlélek tér H közötti megállókat. 
    • A busz az Árpád fejedelem útja–Zsigmond tér–Lajos utca–Pacsirtamező utca útvonalon közlekedik és mindkét irányban megáll a 9-es autóbusz Kolosy tér és Tímár utca megállójában, valamint
    • a Batthyány tér M+H felé a Flórián tér megállójában is. 

Várhatóan 15:00 és 16:30 között a buszok nem érintik a Szentlélek tér és a Batthyány tér közti megállókat, az Árpád hídon át a Göncz Árpád városközpontig közlekednek.

Részletek a vágányzárról.

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére