S50-es változások

2026. június 26. péntek, 14.16

A Monorról 13:30-kor a Nyugati pályaudvarra elindult S50-es (2785) csak Kőbánya-Kispestig közlekedik.

A Nyugati pályaudvarról 14:29-kor Monorra induló S50-es (2726) csak Kőbánya-Kispesttől közlekedik.

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére