Érd felső: helyreáll a menetrend

2026. június 22. hétfő, 16.12 / Utolsó módosítás: 2026. június 22. hétfő, 18.47
Befejeződött a helyszínelés, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok Budafoknál.

A százhalombattai S40-es vonatok ismét közlekednek, az alábbiak szerint:

  • a Déli pályaudvarról 19:20-kor Százhalombattára induló S40-es (4328) már a teljes útvonalon közlekedik
  • a Százhalombattáról 20:02-kor a Déli pályaudvarra induló S40-es (4331) már a teljes útvonalán közlekedik

Előzmény:

Pécsi fővonalon a délutáni, esti órákban hosszabb menetidőre, kimaradó elővárosi járatokra kell számítani, mert Kelenföld és Háros között baleset miatt csak korlátozással, egy vágányon közlekedhetnek a vonatok.

Bevezetett változások:

  • A százhalombattai S40-es vonatok 16:55-től kezdődően átmenetileg nem közlekednek
  • A balesetben érintett vonat (1206) utasai pótlóbusszal juthatnak el Székesfehérvárra, mely a Városház térről, a 251E jelzésű BKK járat megállójából indul 
A Keleti pályaudvarról 15:25-kor Zágrábba elindult Agram InterCity (IC 1206) Budafokon elütött egy embert.
Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére