Dél-balatoni vonal: fennakadás volt délelőtt

2026. június 22. hétfő, 09.48 / Utolsó módosítás: 2026. június 22. hétfő, 10.41

Frissítés 10:20-kor:

Balatonlelle felső és Balatonboglár között újraindult a közlekedés, elhárították a váltóhibát. A dél-balatoni vonalon csökkenhetnek a késések, helyreáll a menetrend.

Előzmény:

A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok.
A hiba elhárításáig a vonatok várakozni kényszerülnek.
Utasaink türelmét kérjük!
Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére