Frissítés 10:20-kor:
Balatonlelle felső és Balatonboglár között újraindult a közlekedés, elhárították a váltóhibát. A dél-balatoni vonalon csökkenhetnek a késések, helyreáll a menetrend.
Előzmény:
A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok.
A hiba elhárításáig a vonatok várakozni kényszerülnek.
Utasaink türelmét kérjük!




