A Keleti pályaudvarról 10:15-kor Szombathelyre elindult Savaria InterCity (IC 924) járműhiba miatt csak Bicskéig közlekedett. Az utasok Bicskétől a Bécsbe tartó Liszt Ferenc EC-vel (EC 142) utazhatnak tovább Győrig, a Liszt Ferenc EC Tatán és Komáromban is megáll.
- Győrtől Szombathelyre celldömölki átszállással lehet továbbutazni: a Győrből 12:07-kor induló személyvonattal (9224) Celldömölkig, majd a Celldömölkről 13:40-kor induló személyvonattal (9044) Szombathelyig.
- A Csornára és Répcelakra utazók a következő, a Keleti pályaudvarról 12:15-kor Szombathelyre induló Savaria IC-vel (IC 934) utazhatnak.
MÁVINFORM




