Az esztergomi, a váci és veresegyházi vonalon péntek reggel helyreállhat a menetrend

2025. október 3. péntek, 05.12 / Utolsó módosítás: 2025. október 3. péntek, 05.59

Frissítés:

Rákosrendezőnél elhárították  a biztosítóberendezési hibát, így a Budapest-Esztergom, a Budapest-Vác-Szob és a Budapest-Veresegyház-Vác vonalakon péntek reggel helyreállhat a menetrend.
  • Az Esztergomból a Nyugati pályaudvarra 5:35-kor induló Z72-es vonattól (2049) kezdve az esztergomi vonatok ismét a teljes útvonalukon közlekednek.
  • A BKK a vasúti jegyeket 8 óráig fogadja el az M3-as metrón Nyugati pályaudvar és Újpest-központ,  valamint  a 12-es és 14-es villamosokon Lehet tér és Angyalföld vasútállomás között.

Előzmény: 

Rákosrendezőnél – áramellátási hiba miatt – nem működik megfelelően a biztosítóberendezés, ezért a Budapest-Esztergom, a Budapest-Vác-Szob és a Budapest-Veresegyház-Vác vonalakon 10-15 perccel hosszabb menetidőkre lehet számítani.

Forgalmi változások:

Budapest-Esztergom vonal

  • Az S72-es és Z72-es vonatok csak Angyalföldig közlekednek és onnan fordulnak Esztergom felé.
  • Az Esztergomból a Nyugati pályaudvarra 4:25-kor, 5:05-kor induló S72-es, illetve Z72-es vonat (2029, 2039) csak Angyalföldtől közlekedik.
  • A Nyugati pályaudvarról Esztergomba 5:21-kor, 5:51-kor és 6:21-kor induló Z72-es vonat (2050, 2060, 2012) csak Angyalföldtől közlekedik.
    • Az utasaik az M3-as metróval és 12-14-es villamossal tudnak utazni a köztes szakaszon.
    • A vasúti jegyeket is elfogadják az M3-as metrón Nyugati pályaudvar és Újpest-központ,  valamint  a 12-es és 14-es villamosokon Lehet tér és Angyalföld vasútállomás között.

 

 

Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére