Rákospalota-Újpest és Fót között újraindult a közlekedés

2022. június 8. szerda, 16.46 / Utolsó módosítás: 2022. június 8. szerda, 20.34

Frissítés 20:30-kor:

Rákospalota-Újpest és Fót között helyreállították a korábbi felsővezetékhibát, 20 órától megindulhatott a közlekedés a két állomás között. Késésekre, hosszabb menetidőre még számítani kell, a menetrendszerű közlekedés a késő esti órákban állhat helyre a Budapest–Veresegyház–Vác vonalon.

Újpest-Városkapu és Fót között a Volánbusz menetrendszerinti járatain 21 óráig fogadják el a vasúti jegyeket és bérleteket.

Előzmény:

 
Szerda délután Rákospalota-Újpest és Fót között meghibásodott a felsővezeték, a két állomás között nem lehetséges a vonatközlekedés. A helyreállításig, várhatóan az esti órákig jelentősen hosszabb menetidőre, kimaradó vonatokra kell számítsanak a Budapest–Veresegyház–Vác vonalon utazók.
 
Az S71-es és G71-es vonatok csak Fót és Vác között között közlekednek. Rákospalota-Újpest és Fót között vonatpótló busz szállítja az utasokat. 
 

MÁVINFORM

 
 
 
Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére