Frissítve 21:30-kor:
Győr állomáson továbbra is szünetel a vonatközlekedés, mert vasárnap este a győri vasútállomáson a biztosítóberendezés kábelcsatornájában tűz ütött ki.
A Győrt érintő vonalakon utazók az esti, éjszakai órákban – és előreláthatólag hétfőn is – jelentősen hosszabb eljutási időre, vasárnap este pótlóbuszos átszállásra is kell számítsanak.
A Győrt érintő vonalakon utazók az esti, éjszakai órákban – és előreláthatólag hétfőn is – jelentősen hosszabb eljutási időre, vasárnap este pótlóbuszos átszállásra is kell számítsanak.
Forgalmi változások:
- Győrszentiván és Öttevény, Győrszabadhegy és Győr, valamint Ikrény és Győr között pótlóbuszok szállítják az utasokat.
- a Münchenből 17:29-kor Budapestre indult Railjet (rjx 261) csak Bécsig közlekedett, utasait pótlóbusz szállítja Hegyeshalomig
- a Keleti pályaudvarról 18:40-kor Bécsbe indult Lehár EuroCity (EC 340) csak Nagyszentjánosig közlekedett
- a Győrből 20:38-kor a Déli pályaudvarra induló S10-es vonat (4931) csak Komáromtól közlekedik
- a Keleti pályaudvarról 21:40-kor Győrbe induló G10-es vonat (9318) nem közlekedik, ezért a Keleti pályaudvarról menetrend szerint 21:13-kor induló, de jelentős késéssel közlekedő Scarbantia InterCity (IC 1998) megáll az elmaradó G10-es vonat megállóhelyein is
- hétfőn a Bécsből 8:42-kor a Keleti pályaudvarra induló Semmelweis EuroCity (EC 141) csak Hegyeshalomtól közlekedik
Előzmény:
Győrnél biztosítóberendezési hiba lassítja a közlekedést. A Győrt érintő vonalakon utazók az esti órákban késésekre, hosszabb menetidőre kell számítsanak.
Forgalmi változások:
- a Győrből 18:25-kor a Keleti pályaudvarra induló Rába InterRégió (1943) nem közlekedik
- a Győrből 19:38-kor a Déli pályaudvarra induló S10-es vonat (4921) helyett Győr és Győr-Gyárváros között pótlóbusz közlekedik (Győrben az Autóbusz-állomás 27-es kocsiállásáról indul)