Győri fővonal: jelentős fennakadás, hosszabb eljutási idő, pótlóbusz

2026. June 22. Monday, 05.12 / Last modification: 2026. June 22. Monday, 06.12
A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.

Forgalmi változások:

  • a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé (Railjetek, EuroCityk, soproni és szombathelyi InterCityk)
    • Tatabánya és Kelenföld között expressz pótlóbuszok közlekednek
  • a S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek
    • Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek
  • az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között közlekednek
  • a BKK az M4-es metrón elfogadja a vasúti jegyeket a fennakadás végéig
  • a győri fővonalon a fennakadás végéig valamennyi vonat helyjegy nélkül is igénybe vehető
Az S10-es pótlóbuszok megállói:
  • Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)
  • Bicske, Műszaki Áruház
  • Herceghalom, vasútállomás bejárati út (VOLÁN)
  • Biatorbágy, vasútállomás (VOLÁN)
Az IC pótlóbuszok megállói:
  • Kelenföld vasútállomás (Etele tér, MÁVBUSZ)
  • Tatabánya, autóbusz-állomás (19-es kocsiállás)                  

 

 
Go to top Go to top