Vasárnap reggel a Nyíregyházáról 5:05-kor Siófokra elindult Panoráma expressz (1679) mozdonyhiba miatt Debrecentől 45-60 perces késéssel közlekedik.

Vasárnap reggel a Nyíregyházáról 5:05-kor Siófokra elindult Panoráma expressz (1679) mozdonyhiba miatt Debrecentől 45-60 perces késéssel közlekedik.