A Déli pályaudvarról 17:25-kor Győrbe elindult S10-es vonat (4946) a késése miatt csak Komáromig közlekedik. Utasai a néhány perccel későbbi, következő vonattal utazhatnak tovább.
A Győrből 19:38-kor a Déli pályaudvarra induló S10-es vonat (4921) Komáromból indul.
