A MÁV Pályaműködtetési Zrt. tudatja, hogy a 108. sz. Debrecen – Füzesabony vasútvonal Debrecen (kiz.) – Balmazújváros (bez.) közötti vonalszakaszán megépített nagyvasúti villamos felsővezetéki hálózatot 2026. június 29-én (hétfő) 08:00 órától 25000 Volttal feszültség alá helyezi.
A megadott időponttól a vonali és az állomási villamos felsővezetéki áramköröket, a táp- és a megkerülő vezetékeket, az állomási kapcsoló berendezéseket, a segédüzemi transzformátorokat, valamint a vonali kapcsolóvezetékeket és a vonalbontó automatikát folyamatosan feszültség alatt állónak kell tekinteni.
