A Szeged – Hódmezőváráshely – Orosháza vonalon a délelőtti órákban járműhiba miatt hosszabb menetidőre, változásokra kell számítani:
- Az Orosházáról 8:32-kor Szegedre elindult személyvonat (7727) Hódmezővásárhelyi Népkert és Szeged-Rókus között meghibásodott
- Utasai a vasútvillamosra szállítják át
