A verseny pénteki napján a menetrendszerinti Katica InterRégióval lehet utazni a Déli pályaudvarról – Székesfehérváron át – a versenypályához közeli Csajág vasútállomásig. A vonatok mindegyike érinti Budapest-Kelenföld vasútállomást is. Csajág vasútállomástól díjmentes, buszos transzfert biztosít a MÁV-csoport a versenypálya helyszínére, az út kb. 15-20 perc. A buszokon a belépőjegyek díjmentes utazásra jogosítják utasainkat.
A MÁV-csoport szombaton és vasárnap Budapest-Kelenföld és Csajág vasútállomás között MotoGP expressz néven, mentesítővonatot indít, melyet díjmentesen vehetnek igénybe a belépőjeggyel rendelkezők. A klímás, modern FLIRT motorvonat 7:11-kor indul Kelenföldről és Csajágig csak Székesfehérváron áll meg. Csajágtól transzfer várja a versenyre érkezőket, az elektromos buszok a versenypálya G szektorához 9 órára érkeznek meg. A MotoGP expressz szombaton 18:20-kor, vasárnap pedig a főfutamot követően, 16:20-kor indul vissza Csajág állomásról Kelenföldre, székesfehérvári megállással.
A Balaton déli partja felől érvényes versenybelépő jeggyel érkezőknek díjmentesen igénybe vehető transzferbuszt biztosítunk naponta háromszor (8:15, 10:15, 12:15) Siófok állomásról a versenypályára. A Balaton északi partja (Balatonfüred, Balatonalmádi) felől a kétóránként közlekedő, menetrend szerinti Katica InterRégió vonatokkal lehet eljutni Csajág vasútállomásig. Innen pedig biztosított a díjmentes elektromos buszos transzfer a versenypályára.
Természetesen Budapest és Csajág között menetrend szerinti vonatokkal is lehet utazni, amennyiben valaki később érkezne vagy korábban indulna haza. Ezekhez a vonatokhoz is biztosított az autóbuszos transzfer Csajág és a versenypálya G szektora között. A Katica InterRégiók azonban a rendelkezésre álló ülőhelykapacitás kisebb, valamint a belépőjegy sem jogosít díjmentes utazásra, a látogatóknak, ezért kiemelten javasoljuk a MotoGP expressz választását.
MÁV-csoport, Kommunikációs Igazgatóság
