MÁV-csoport
MÁV-csoport (https://www.mavcsoport.hu)

Címlap > Nyomtatóbarát > A székesfehérvári vonalon helyreállhat a menetrend

A székesfehérvári vonalon helyreállhat a menetrend

2025. október 31. péntek, 20.01 / Utolsó módosítás: 2025. október 31. péntek, 23.42

Frissítés:

23:40-re elhárították a biztosítóberendezési hibát Kelenföld és Nagytétény között, így szombat hajnalra helyreállhat a menetrend a Budapest-Székesfehérvár vonalon. 

Előzmény:

A Budapest-Székesfehérvár vonalon az Érd alsón át közlekedő elővárosi vonatok (S30, Z30, S36) közlekedését Kelenföld és Nagytétény között biztosítóberendezési hiba lassítja. A helyreállításig, várhatóan péntek éjszakáig 10-20, esetenként 20-40 perccel hosszabb menetidőre kell számítani.

A távolsági vonatok és a Z30-as vonatok többsége Érd felső felé közlekednek, menetidejük várhatóan csak kisebb mértékben hosszabbodik meg.

Forgalmi változások:

  • A Z30-as vonatok többsége megáll Érd felsőn.

 

  • A Martonvásárról Budapest-Kelenföldre 20:10-kor induló S36-os vonat (3831) nem közlekedik.
  • A Budapest-Kelenföldről Martonvásárra 21:20-kor induló S36-os vonat (3838) nem közlekedik.
    • A Déli pályaudvarról Székesfehérvárra 21:10-kor induló Z30-as vonat (4548) az eredeti útvonalán közlekedik, és megáll a kimaradó S36-os vonat (3838) megállási helyein is (Albertfalva, Budafok, Kastélypark, Tétényliget).
  • A Budapest-Kelenföldről Martonvásárra 19:20-kor elindult S36-os vonat (3818) csak Tárnokig közlekedett.

 


Forrás:https://www.mavcsoport.hu/mavinform/szekesfehervari-vonalon-helyreallhat-menetrend-33