Az érkező szerelvény késése miatt a Nagykátáról 6:41-kor a Keleti pályaudvarra induló S60-as vonat (3627) csak Tápiószecsőtől közlekedik, a Nagykátán és Szentmártonkátán felszálló utasok a következő, a 7:01-kor induló S60-as vonattal (3637) utazhatnak a főváros felé.
MÁVINFORM
