Üdvözöljük karrieroldalunkon!

Az alábbi kereső segítségével kereshet aktuális állásajánlataink között! Várjuk jelentkezését!

Részletes keresés
Szakterület
Ha szakterületek szerint is keresni (szűrni) szeretne, itt megteheti.

A keresési feltételnek 3 állásajánlat felelt meg.

Csoport és központi kontrolling vezető

Budapest

MÁV Zrt.

Ismered a kontrolling szakmát kívül-belül?

Szeretsz komplex feladatokban gondolkozni?

Van érzéked a folyamatok egyszerűsítésének feltárásához?

Vezetői tapasztalattal is rendelkezel, és úgy érzed, ötleteiddel hozzá tudnál járulni a vasút népszerűsítéséhez, várjuk jelentkezésed!

Már csak 9 napig jelentkezhet!

Gazdaság

Teljes munkaidő

Állás megtekintése

Pályavasúti kontrolling vezető

Budapest

MÁV Zrt.

Szívesen irányítanád a pályavasúti kontrolling folyamatait?

Elemző és stratégiai látásmóddal rendelkezel?

Képes vagy a határidőket betartani?

Van vezetői tapasztalatod, és úgy érzed, ötleteiddel hozzá tudnál járulni a vasút népszerűsítéséhez, várjuk jelentkezésed!

Gazdaság

Kimenő számla könyvelő

Budapest, Népliget közelében

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

A Könyvelés területünk teljeskörű könyvelést, bizonylat feldolgozást szolgáltat a MÁV-csoport vállalatai számára.

Kimenő számla könyvelés osztályunkra várjuk azon jelentkezőket, akik nagyvállalati- SSC környezetben, magas színvonalú informatikai támogatás és professzionális rendszerek igénybevételével, modern munkakörnyezetben dolgozna nagymúltú vállalatunknál

Gazdaság