Balesetvizsgáló

Valami egyedit szeretnél csinálni? Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és jelenleg is vasutas vagy? Jelentkezz a pozíciónkra! Ha szeretnél sokrétű tapasztalatot szerezni a baleseti helyszínelések, vizsgálatok területén, várunk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • hatáskörébe tartózó balesetek független helyszínelése, vizsgálat irányítása, bizonyítási eljárás szervezése, felelősség megállapítása
  • szakvélemények szempontrendszerének meghatározása
  • balesetek nyilvántartása, értékelése, megelőző intézkedések kezdeményezése
  • kockázatelemzések készítése a vasútbiztonságot veszélyeztető eseményekről
  • vasútbiztonsági és vagyonvédelmi ellenőrzések elvégzése, a hibák feltárása, intézkedések kezdeményezése
  • szakvélemények készítése hatósági megkeresések esetén

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma (műszaki/jogi/közigazgatási)
  • felsőfokú vasúti szakképesítés (elsősorban: forgalmi, távközlési, biztosítóberendezési, gépész vagy erősáramú szakirányon)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti általános forgalmi vizsga vagy

19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga és csak a MÁV Zrt. üzemeltetésében lévő nyílt és zárt hozzáférésű vasút-villamos pályahálózaton (Tram-Train): közúti forgalmi diszpécseri vizsga

  • ,,B" kategóriás vezetői engedély
  • releváns szakmai tapasztalat (5-8 év)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • munka-, tűz-, vagyon-, és környezetvédelmi ismeretek
  • balesetvizsgálói tanfolyam és vizsga

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás
  • ingyenes egészségügyi szűrőcsomag

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Szűcsborus Melinda +36 (30) 813 5114

2022. október 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.