Részlegvezető

Szívesen venne részt a karbantartási munkafolyamatok szervezésében, ellenőrzésében és az emberek koordinálása sem áll Öntől távol?

Csatlakozzon a MÁV-START Zrt. nyíregyházi csapatához, ha változatos, felelősségteljes munkára vágyik!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • tervezi és szakmailag felügyeli a hatáskörébe tartozó járművek javítását, karbantartását
  • szakmailag felügyeli a hatáskörébe tartozó járműkarbantartási tevékenységet, a végrehajtási szintű szakmai munkát.
  • irányítja a művezető, a jármű reszortosok munkáját az operatív és tervezett feladatok végrehajtása során
  • elkészíti a tevékenységéhez kapcsolódó műszaki és egyéb nyilvántartásokat, gondoskodik azok naprakész vezetéséről és a szükséges adatszolgáltatások határidőre történő elkészítéséről
  • gondoskodik a munkavégzéshez szükséges eszközök, anyagok, utasítások biztosításáról, a területre vonatkozó Üzemi Rend előírásainak betartásáról

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (gépészmérnök, közlekedésmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök, hegesztőmérnök, villamosmérnök szakképzettség)
  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • legalább 5 év, vasúti járműkarbantartás és javítás területen szerzett szakmai gyakorlat

Előnyként értékeljük

  • vezetői tapasztalat
  • minőségirányítási képesítés

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Foglalkoztatás formája

Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Karakas Ida +36 (30 113 0843

2021. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.