Műszaki szakelőadó I. (vízközmű technikus, mélyépítő technikus, vízügyi technikus)

Vízközmű, mélyépítő technikus vagy épületgépész technikus végzettséggel rendelkezel és érdekel a vasút világa? Jelentkezz hozzánk! Ha szeretnél még több tapasztalatot szerezni az ingatlanok üzemeltetésében, akkor várunk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • szakmai tevékenységéhez kapcsolódóan felügyeleti és üzemeltetési feladatokat végez
  • közreműködik és részt vesz a műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar elhárítási folyamatokban
  • az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti, gyűjti, rendszerezi, a statisztikák alapján javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére
  • közreműködik a felülvizsgálati rendek, technológiák készítésében, részt vesz a műszaki engedélyek, rendeletek, tervek felülvizsgálatában
  • események bekövetkezésekor részt vesz a következmények felszámolásában, kivizsgálásában, adatokat szolgátat
  • részt vesz a műszaki kérelmek felülvizsgálatában, a műszaki átadások előkészítésében, lebonyolításában
  • részt vesz szakterületét érintő felújítási, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában
  • a műszaki szakterületet érintő jelentéseket, kimutatásokat készít

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • érettségi
  • szakirányú középfokú állami iskolai végzettség - vízközmű technikus, mélyépítő technikus, vízügyi technikus, épületgépész technikus
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyként értékeljük

  • ingatlan üzemeltetésben szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

Az alapbéren felül juttatási csomagot.

A juttatási csomag tartalmazza:

  • Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

Munkavégzés helye

Budapest Nyugat (Teleki Blanka utca)

Bővebb felvilágosítást ad

Szűcsborus Melinda +36 (30) 813 5114

2021. október 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.