BI fejlesztő

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • adattárház tervezés és fejlesztés MS SQL alapokon
  • igényspecifikáció értelmezése, és technikai segítségnyújtás a specifikációk készítésénél
  • adatpiac tervezés és fejlesztés Microsoft SSAS-ben
  • MS SSRS riportok fejlesztése
  • Power BI riportok fejlesztése
  • fejlesztői és integrációs tesztelés
  • elemzés, támogatás
  • az elvégzett fejlesztés pontos dokumentálása
  • kapcsolattartás a projekttagokkal

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • befejezett szakirányú főiskola, vagy egyetemi végzettség /meglévő informatikus diploma/ vagy befejezett nem szakirányú főiskola, vagy egyetemi végzettség /meglévő diploma/ és szakirányú OKJ-s végzettség vagy szakmai tapasztalat
  • 3-5 év MS BI fejlesztői tapasztalat
  • magas szintű MS SQL programozói ismeret
  • MS SSIS, SSAS, SSRS ismerete
  • DAX ismerete
  • MS fejlesztőeszközök ismerete (SSMS, Visual studio, Power BI desktop)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • önállóság
  • megbízhatóság, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • rendszerszemlélet
  • szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • analitikus képesség, absztrakt gondolkodás

Előnyként értékeljük

  • projekttapasztalat
  • Git-es verziókezelés ismerete
  • adatmodellezési tapasztalat
  • Python, R nyelv ismerete

Amit ajánlunk

  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • barátságos csapat
  • rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

2021. augusztus 22.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.