Beszerzési referens

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • általános anyagbeszerzések teljes körű lebonyolítása, adminisztrációja, a szükséges kimutatások elkészítése
  • integrált beszerzési eljárások lefolytatása
  • piaci elemzések, összehasonlító adatok előállítása
  • beszerzési irányelvek, utasítások figyelembe vételével a szerződések előkészítése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • 1 évnél hosszabb idejű beszerzési gyakorlat
  • határozott beszerzési, akár közbeszerzési szakmaiság
  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • minimum középfokú, állami iskolai végzettség

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • megbízhatóság, határozottság, pontosság, rugalmasság
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség
  • kapcsolatteremtő- és együttműködő képesség
  • eredmény orientáltság, üzleti szemlélet

Előnyként értékeljük

  • ajánlatkérői, közbeszerzési tapasztalat
  • felsőfokú, állami iskolai végzettség

Amit ajánlunk

  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • támogató munkahelyi légkör
  • képzési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök

Munkavégzés helye

Budapest, a Népliget közelében

Foglalkoztatás formája

Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Molnár Imre +36 (30) 405 0165

2021. július 1.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.