Építőmérnök/Építészmérnök

Érdekli a vasút világa? Szívesen venne részt különféle beruházások, karbantartások lebonyolításának koordinálásában? Kedveli az utazásokkal járó munkát? Amennyiben a kérdésekre igennel válaszolt, jelentkezzen és erősítse a MÁV VAGON Kft székesfehérvári csapatát.

A székesfehérvári székhelyű MÁV VAGON Kft. legfontosabb feladata a MÁV csoporton belüli járműjavítási, karbantartási szolgáltatások nyújtása, valamint a többségi tulajdonos a MÁV-START Zrt. alkatrész ellátásának biztosítása.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a projektek megvalósításához és az üzleti tervben meghatározott feladatok elvégzéséhez szükséges létesítmények, eszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • előkészíti az általános és sajátos építményfajták karbantartásait, beruházásait, koordinálja a lebonyolításukat
  • részt vesz a műszaki tartalmak megírásában, ellenőrzésében
  • szakmailag elbírálja a beadott pályázati dokumentumokat
  • teljes körűen dokumentálja a területátadások, munkaterületek műszaki átadás-átvételét
  • nyomon követi a projektek haladását aktív helyszíni részvétellel,
  • elkészíti, illetve aktualizálja a munka ütemterveket, pénzügyi beszámolókat
  • kapcsolatot tart az üzemeltető, illetve a megrendelő, valamint az alvállalkozók képviselőivel

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt építő/építészmérnök végzettség
  • elektronikus naplóvezetési jogosultság (NÜJ) szám
  • FMV jogosultság
  • TERC költségvetési rendszer használata/ismerete
  • B kat jogosítvány
  • utazási hajlandóság
  • területbejárások (közvetített esetén országosan)
  • 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyként értékeljük

  • vasúti területen szerzett szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára +36 (30) 475 1560

2021. június 30.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.