Döntéselőkészítő szakértő

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

A MÁV-csoport közös beszerzési, készletgazdálkodási, logisztikai, stratégiájának koordinációját végző szervezetének tagjaként elsődlegesen:

  • beszerzők tevékenységének adminisztratív és operatív támogatása,
  • beszerzés-támogató rendszerek, riportrendszer működtetése, javaslattétel annak fejlesztésére,
  • a beszerzések csoportszintű koordinációja az egységes működés érdekében,
  • általános stratégiai beszerzési feladatok, a MÁV Csoport közös beszerzési tevékenységének stratégiai támogatása,
  • közreműködés a szakterületi szabályozások előkészítésében és véleményezésében.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma; gazdasági, beszerzési területen szerzett végzettség előnyt jelent,
  • középfokú angol vagy német nyelvismeret,
  • előny Ms Office felhasználói szintű ismerete,
  • 0,5 év szakmai tapasztalat.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • jó tárgyalóképesség,
  • stressz tűrő képesség,
  • kreativitás,
  • komplex, folyamatbeli szemléletmód,
  • üzleti szemléletmód.

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Molnár-Hetesi Éva +36 (30) 371 5214

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.