Forgalmi zavarelhárító (Kvassay-híd)

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • Kvassay-híd felújítása során jelentkező forgalmi zavarok feloldása, forgalom ellenőrzése, utastájékoztatás
  • Kijelölt szolgálati helyen a rá vonatkozó jogszabályok, hatósági és Társasági előírások maradéktalan végrehajtása
  • A HÉV területen lévő utas tájékoztató felületek állapotának figyelemmel kísérése. A Közszolgáltatási Szerződés által meghatározott járműminőség rendszeres ellenőrzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • Középfokú állami iskolai végzettség - érettségi
  • Határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Helyismeret és jó tájékozódási képesség

Előnyként értékeljük

  • Érvényes személy- és vagyonőri igazolvány
  • Közlekedési területen végzett szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Formaruha biztosítása
  • Választható béren kívüli juttatás, évi bruttó 300.000 Ft
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, havi bér bruttó 2,5%-a minden hónapban
  • Arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
  • Éves utazási bérlet, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is)

Munkavégzés helye

Kvassay-híd

Foglalkoztatás formája

Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad

(hétköznap 09:00-14:00 között) Méry Anita +36 30 492 3998

2020. szeptember 27.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.