Pályakezdő villamos vagy automatizálási mérnök

PÁLYAKEZDŐ VILLAMOSMÉRNÖK/ AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK munkatársat keresünk Villamos- vagy Automatizálási mérnökként végzel vagy végeztél az elmúlt két évben? Érdekel a vasút világa? Jelentkezz Pályakezdő Diplomás Programunkba, tanulj legjobb szakértőinktől és valósítsd meg karrier elképzeléseidet! Te csak hozd magaddal a lendületet, STARTolj nálunk!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • fejlődni és tanulni teljes munkaidőben
  • elsajátítani a vasúti alapismereteket
  • szakmai tapasztalatokat szerezni vasúti vontatási területen a szakma legjobb szakértőitől

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • főiskolai / egyetemi (BSc/MSc) villamosmérnök/automatizálási mérnök (pneumatika szak) diploma
  • a diploma megszerzése legfeljebb két éve történt
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés
  • vasúti szakirányú diploma

Amit ajánlunk

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatással
  • megismerkedhetsz a többi pályakezdővel, mert szervezünk nektek -orientációs napokat, lesz csapatépítés, készségfejlesztés, műhelylátogatások, találkozás a felsővezetőkkel, így a program végén több száz új ismerősöd lesz
  • ezen kívül adunk neked egy kártyát is, mellyel beutazhatod az országot ingyen, sőt, egy év után külföldre is kedvezményesen utazhatsz
  • alapbér: Bsc diploma esetén bruttó 340.000 Ft, Msc diploma esetén bruttó 385.000 Ft
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye

Szeged

Bővebb felvilágosítást ad

Sándor Ildikó +36(30) 581 4352

2020. augusztus 4.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.