Általános karbantartó (villamossági terület)

Műszaki beállítottságú vagy és szívesen foglalkoznál gépek, berendezések karbantartásával? Csatlakozz budapesti (Keleti pályaudvar) csapatunkhoz, ahol elsősorban targoncák javításához várjuk új munkatársaink jelentkezését!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • vasúti járművek karbantartásánál használt gépek, berendezések (elsősorban targoncák) karbantartása, javítása,
  • érintésvédelmi vizsgálatok,
  • technológiai berendezések hibáinak önálló és teljeskörű feltárása, villamossági javítása.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (pl. villanyszerelő, elektronika műszerész, villamosgép szerelő)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló végzettség
  • hegesztő képesítés
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900,- Ft Szép kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000,- Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • egészségmegőrző program
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Major Krisztina +36 (30) 700 5712

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.