Infrastruktúra mérnök

munkatársat keresünk

Munkavégzés jellege, helye:

  • normál 8 órás munkarend (heti 40 óra),
  • Budapest XVI. kerület (Nagyicce).

Feladatok

  • A vasúti infrastruktúra üzemeltetéséhez kapcsolódóan közreműködés a projektek előkészítésében, koordinálásában, lebonyolításában,
  • Az infrastruktúra-üzemeltetési szakágakkal (biztosítóberendezési, pályafenntartási, áramellátási) és társterületekkel (forgalom és járműfenntartás) történő szoros együttműködés, területi vágányzári igényeik összehangolása,
  • A projektmegvalósítás műszaki- és határidő-kockázatának folyamatos elemzése, egyedi esetekben megoldások kidolgozása, döntés-előkészítő anyagok készítése,
  • Belső megbeszéléseken ill. külső partnerekkel való egyeztetéseken szakmai képviselet,
  • Találkozók, projekt megbeszélések, tervegyeztetések koordinálása,
  • Közreműködés a terület közbeszerzése során a műszaki feltételek összeállításában,
  • Összefoglalók készítése és naprakészen tartása a terület projektjeiről, éves beruházási, fenntartási tervek előkészítése, aktualizálása,
  • Tervvéleményezések, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Üzemeltetési, fenntartási folyamatok szakmai előkészítése,
  • Korszerű technológiák bevezetésének előkészítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Építőmérnöki (infrastruktúra vagy szerkezet szakirányú) vagy közlekedésmérnöki (vasúti közlekedés szakirányú) vagy villamosmérnöki (villamos-energetika szakirányú) főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • MS-Office alapvető ismerete,
  • Egészségügyi alkalmasság.

Előnyt jelent

  • Az infrastruktúra szakágaknál szerzett tervezési, kivitelezési vagy üzemeltetési tapasztalat,
  • Hídvizsgálati szakterületen, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jártasság a közlekedési ágazat több területén (tervezés, üzemeltetés, kivitelezés stb.),
  • Idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti bérezés,
  • Kollektív Szerződésben rögzített juttatások,
  • Arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is),
  • Éves utazási bérlet, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is),
  • Szakmai fejlődési lehetőség (konferenciák, továbbképzések),
  • Átfogó ismeretek megszerzésének lehetősége a HÉV üzeméről.

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Tamara 30/311-2119

Bikádi-Tóth Ildikó 70/506-8961

2019. december 31.

Társaságunk

A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.