Vasúti gépkezelő

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Vasútépítő- és karbantartógépek kezelése, illetve vezetése a teljes HÉV-vonalhálózaton,
  • Fenntartási munkák előkészítésében, felméréseiben való részvétel,
  • Egy és kétutas járművek (vas, vas/gumikerekes) vezetése, üzemeltetése,
  • A gépek karbantartásában, javításában való részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú (állami) iskolai végzettség,
  • Vasúti egészségügyi alkalmasság,
  • Vasúti járművezető érvényes engedély (19/2011. (V. 10.) NFM rendelet szerint),
  • Nehézgépkezelői (OKJ-s) engedély,
  • Vasúti jármű, vasútépítő gépek, továbbá elektromos, hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete,
  • A munkáktól függően gyakran változó helyszíneken nappali, éjszakai és hétvégi munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség: gépész, fémipari, hidraulikus ismeretek,
  • Plasser & Theurer 06 és/vagy 08. sorozatú vágányszabályzógép típusismerete, kezelése,
  • Plasser & Theurer ágyazatrendező gép típusismerete, kezelése,
  • TVG vezetői gyakorlat,
  • Kétutas forgókotrón szerzett kezelői gyakorlat,
  • Schörling és/vagy UNIMOG járműveken szerzett kezelői gyakorlat,
  • Vasúti pályaépítési vagy fenntartási területen szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office Excel, Word felhasználói ismerete,
  • B és/vagy C kategóriás jogosítvány, érvényes GKI kártya.

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti bérezés,
  • Szakmai továbbképzési lehetőség,
  • Kollektív Szerződésben rögzített juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Tamara +36 (30) 311 2119

2019. december 31.

Társaságunk

A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet. A MÁV-HÉV Zrt. éves utasszáma 78,9 millió fő, ezzel a teljes belföldi vasúti utasforgalom mintegy 35%-át bonyolítják a HÉV járművei.