Villanyszerelő

munkatársat keresünk

Munkaidő: normál 8 órás munkarend (5+2)

Feladatok

  • a HÉV-vonalakon található 0,4 kV-s világítási, erőátviteli, térvilágítási és váltófűtő hálózatok, berendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása, rendkívüli hibaelhárítása és felújítása
  • az áramátalakító alállomások, vontatási energiát biztosító kis és nagyfeszültségű, valamint ezekhez kapcsolódó berendezések, elosztók, készülékek működéséhez szükséges karbantartási és javítási tevékenységek elvégzése, ideértve e berendezések, elosztók, készülékek, illetve szerkezeti elemeik meghibásodása esetén a hibák gyors és szakszerű elhárítását, valamint ezen berendezések bővítési, átépítési munkái során történő közreműködést
  • a munkavégzés során felmerülő villamos szakmai problémák megoldása, különböző típusú kisgépek működtetése és használata
  • külső fél által a vágányzónában vagy annak közvetlen közelében végzett munkáknál szakfelügyelet biztosítása
  • a szükséges feltételek megléte esetén valamint érvényes hatósági vezetői engedélyek és okmányok birtokában munkakörében alkalmazott gépjárművel, speciális járművel, vagy emelőgépek segítségével látja el feladatát.

Munkakör betöltésének feltételei

  • villanyszerelő szakirányú szakmunkás/szakiskolai végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • szabálykövető magatartás
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontos, szakszerű munkavégzés
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

  • többéves szakirányú (villanyszerelői, felsővezetékszerelői, érintésvédelmi szerelői) gyakorlat
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • robbanásbiztos berendezés kezelője szakképesítés
  • emelőgép kezelői képzettség
  • kábelszerelői végzettség és gyakorlat
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló szakképesítés
  • villámvédelmi felülvizsgáló szakképesítés
  • erősáramú berendezések felülvizsgálója szakképesítés
  • számítógép ismeret

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • speciális, az ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • kollektív Szerződésben rögzített juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Tamara +36 (30) 311 2119

2019. december 31.

Társaságunk

A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet. A MÁV-HÉV Zrt. éves utasszáma 78,9 millió fő, ezzel a teljes belföldi vasúti utasforgalom mintegy 35%-át bonyolítják a HÉV járművei.