Mozdonyvezető-gyakornok (Debrecen, Nyíregyháza, Záhony)

2020 februári kezdéssel indítunk mozdonyvezetői képzést Debrecenben. A tanfolyamon a legjobb hazai szakértőktől tanulhatja meg a szakma fortélyait.

Várjuk jelentkezését, amennyiben szívesen elsajátítaná ezt a felelősségteljes hivatást.

Nézze meg mozdonyvezető kollégánkról készült kisfilmünket:

Feladatok

  • a 18-20 hónapos tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a

részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem (tanfolyam ideje alatt: bruttó 195 000 Ft/hó kezdő alapbér; sikeres mozdonyvezető vizsga megszerzését követően várhatóan bruttó jövedelem 334 000 Ft/hó + 35% műszakpótlék)
  • versenyképes juttatási csomag már a tanfolyam idejére is (Cafeteria: bruttó 271 400 Ft/év, Szépkártya: nettó 92 900 Ft/év)
  • önkéntes kölcsönös nyugdíjpénztári kiegészítés 4 %
  • magas színvonalú gyakornoki képzési program
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon

Munkavégzés helye

Debrecen, Nyíregyháza, Záhony

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01-71-32

Orosz Anett 06/30 737 89 16

2020. január 15.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.