Személyszállítási szakértő (Üzemirányítás)

Van üzemirányítási területen szerzett szakmai tapasztalata? Jó szervezőképességgel rendelkezik? Szívesen végezné az alábbi feladatokat?

Jelentkezzen a MÁV-START Zrt. Üzemirányítási csapatába!

Feladatok

  • szakmai támogatást nyújt az üzemirányítók tevékenységéhez
  • nagyobb volumenű menetrendi és/vagy technológiai változás esetén segíti a felkészülést és az átállást, szükség esetén előtervezést is végez
  • értékeli a személyszállító vonatok közlekedésének, valamint a vontatási szolgáltatás technológiájának folyamatait, javaslatokat készít azok optimalizálására
  • elkészíti a menetrendszerűséggel összefüggő és a vontatójármű gazdálkodással kapcsolatos elemzéseket, statisztikai adatszolgáltatásokat végez (pl: közszolgáltatási adatok)
  • kivizsgálja az üzemirányitás hatáskörébe tartozó utas- és szakmai észrevételeket, szükség szerint állásfoglalást készít

Munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • felsőfokú személyszállítás szervezése és ellenőrzése tanfolyam
  • 5 év vasútszakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • üzemirányítói munkakörben szerzett tapasztalat
  • tevékenységéhez kapcsolódó technológiai utasítások, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Munka törvénykönyve, MÁV- START Zrt. Kollektív Szerződés ismerete
  • IVU rail, Vontat 2-3, E-MIG programok ismerete

Amit kínálunk

  • stabil, biztos munkahely
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest, Kerepesi út 16.

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01-71-32

2019. október 22.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.