Számviteli ügyintéző és könyvelő - bejövő számlák kezelése

A Könyvelés terület teljeskörű könyvelést, bizonylat feldolgozást végez a MÁV-csoport vállalatai számára. Munkánkat magas színvonalú informatikai támogatás mellett, professzionális informatikai rendszerek segítségével végezzük. Jelenleg megújuló csapatunkba keresünk elkötelezett, nagyvállalati környezetben dolgozni vágyó kollégákat.

Feladatok

  • bejövő számlák és egyéb fizetési kötelezettséget jelentő bizonylatok feldolgozása, igazoltatása, könyvelése
  • elektronikus számlaigazoló rendszer működtetése
  • folyószámla egyeztetés a szállító partnerekkel
  • adó és számviteli szempontú ellenőrzések elvégzése
  • havi zárlati teendők, könyvelési egyeztetések, ellenőrzések elvégzése
  • negyedéves, éves könyvvizsgálathoz főkönyvi leltárak készítése
  • közreműködés az évközi és éves zárás feladataiban
  • feladataihoz kapcsolódóan különféle adatszolgáltatás biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (közgazdasági/gazdasági) és mérlegképes könyvelői képesítés, vagy folyamatban levő mérlegképes könyvelői tanfolyam
  • mérlegképes könyvelői végzettség hiánya esetén minimum pénzügyi ügyintézői szakképesítés, vagy középfokú képesített könyvelői végzettség

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • vonatkozó törvények, szabályozók, irányelvek ismerete
  • szakmai ismereteken alapuló határozottság
  • monotonitástűrő képesség
  • határidők pontos betartása, előírások pontos követése
  • folyamatszemlélet
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • kezdeményező-, kapcsolatteremtő készség
  • nyitottság új, automatizált megoldásokra

Előnyt jelent

  • könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes alapismeretek (Excel)
  • SAP FI modul, vagy más komplex ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • képzési lehetőség
  • bruttó bér 4 %-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • vasúti utazási igazolvány
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Szücs Anna 1/511-4132 / 01-41-32

2019. október 10.

Társaságunk

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.