Pályakezdő Gépész- vagy Villamosmérnök

Gépész - vagy villamosmérnökként végzel vagy végeztél az elmúlt két évben? Szívesen dolgoznál a vasúti járművek javításán? Szombathelyi mérnök csapatunk várja a fiatal, ambiciózus kollégát, aki a Pályakezdő Diplomás Program keretében megismerkedik a szakma rejtelmeivel.

Feladatok

  • részvétel a Pályakezdő Diplomás Programunkban - teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • szakmai tapasztalatok szerzése vasútüzemi környezetben

Munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai/egyetemi (BSc/MSc) villamosmérnök vagy gépészmérnök diplomával rendelkezel
  • diplomád megszerzése óta nem telt még el két év
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit kínálunk

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatás
  • orientációs napok, csapatépítés, készségfejlesztés, üzemlátogatások
  • a program végére több száz új ismerősöd lesz
  • szakmai és vezetői karrierutak várnak rád
  • határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk

Munkavégzés helye

Szombathely

Bővebb felvilágosítást ad

Gőcziné Czeglédy Hajnalka 1/517-1894 / 07-18-94

Binszki Györgyi 06/30 475-1560

2019. szeptember 8.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.