Személyszállítási szakmai oktató

A Baross Gábor Oktatási Központ a MÁV-csoport vállalatainak nyújt oktatási / képzési szolgáltatást. A BGOK célkitűzése a vasúti szakemberképzésben szerzett évszázados tapasztalat felhasználásával, a vevői igényekhez igazodó folyamatos fejlődés és minőségi javulás által a vasútvállalatok számára magasan képzett humán erőforrás biztosítása.

Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal, a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

A Baross Gábor Oktatási Központról további információkat talál weboldalunkon: http://bgok.hu Munkavégzés helye: Budapest és körzete (Cegléd, Szolnok, Hatvan, Győr)

Feladatok

  • az éves oktatási ütemterv alapján a munkavállalók időszakos oktatásának megtartása
  • időszakos oktatások előírások szerinti dokumentálása, a számlázáshoz, hatósági és egyéb jelentésekhez a megfelelő adatszolgáltatás nyújtása
  • közreműködés az oktatási segédletek, tananyagok fejlesztésében, elkészítésében
  • újfelvételes munkavállalók szakmai kiképzése tanfolyamon
  • munkavállalók szakmai átképzése tanfolyamon
  • új technológiák pl. jegykiadó rendszerek használatának, kezelésének gyakorlati oktatása tanfolyamon vagy egyéb felkészítési formában
  • az időszakos vizsgák lebonyolításának támogatása
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • befejezett felsőfokú állami iskolai végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma megléte)
  • felsőfokú vagy középfokú kereskedelmi vasúti szakvizsga
  • legalább 5 év vasúti személyszállítási pénztári, nemzetközi pénztári szakterületen szerzett szakmai gyakorlat
  • a belföldi és a nemzetközi személyszállítási utasítások, és a kiadott rendelkezések naprakész ismerete
  • Microsoft Office programok felhasználói ismerete
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • pedagógiai vagy oktatótiszti végzettség

Amit kínálunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • képzési lehetőség
  • bruttó bér 4 %-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Szücs Anna 1/511-4132 / 01-41-32

Németh Gabriella Diána 30/843-7530

2019. szeptember 8.

Társaságunk

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.