Asszisztens (Vagyonkezelési és gazdálkodási szakértő)

munkatársat keresünk

Feladatok

  • adminisztratív és ügyviteli feladatok ellátása,
  • szervezési és időmenedzselési feladatok ellátása,
  • találkozók leegyeztetése, utazások megszervezése vendégek fogadása,
  • a szervezeti egységre vonatkozóan a külső, ill. belső kommunikáció biztosítása,
  • értekezletek, konferenciák, tréningek szervezése, lebonyolítása, koordinálása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • befejezett felsőfokú iskolai végzettség (diploma),
  • irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • pontos, szakszerű munkavégzés,
  • jó szervezőkészség,
  • talpraesettség, megbízhatóság, lelkiismeretesség, segítőkészség.

Előnyt jelent

  • MÁV-csoport valamely vállalatánál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem,
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon),
  • választható béren kívüli juttatás,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Kalocsa Gabriella 1/511-4334 / 01-43-34

2019. június 30.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.