Pályakezdő építőmérnök

A MÁV Zrt. 2019. évi Pályakezdő Diplomás Programjába friss diplomás munkatársakat keres.

Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

Feladatok

  • a Pályakezdő Diplomás Programban egy fiatal, dinamikus csapat tagja lehetsz – érezd jól magad!
  • csatlakozhatsz a MÁV-csoport friss diplomásainak közösségéhez – találj új ismerősöket!
  • munkád során Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg – szélesítsd szaktudásodat!
  • szakmai és vezetői karrierutak várnak rád – fejleszd képességeidet!

Munkakör betöltésének feltételei

  • rendelkezz építőmérnök diplomával (Bsc/Msc)
  • a diplomád megszerzése óta még nem telt el két év
  • sikeres kiválasztási folyamat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat
  • vasúti témában írt szakdolgozat
  • egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit kínálunk

  • szakértő mentort, aki végigkísér gyakornoki utadon
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • a program végére többszáz új ismerősöd lesz
  • határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk
  • alapbér: Bsc diploma esetén Br. 300.000 Ft, Msc diploma esetén Br. 340.000 Ft
  • további juttatások: cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, arcképes vasutas igazolvány, MÁV-és Honvéd kórház ingyenes ellátására való jogosultság

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Bővebb felvilágosítást ad

Nagy-Kepics Kinga 1/513-2715 / 03-27-15

2019. május 31.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.