Árukezelő Hatvan

munkatársat keresünk

Feladatok

  • küldemények, rakományok, áruk fizikai mozgatása, kezelése
  • áruk teherautóra fel- és teherautóról lerakodása
  • kézi erővel történő szállítmánymozgatás, továbbítás, kijelölt tároló helyre történő hordás
  • szállítmányok felügyelete
  • az árumozgatáshoz szükséges nyilvántartások vezetése
  • vonalkódolvasó eszköz alkalmazása (PDA)

Munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség (befejezett 8 általános iskola)
  • fizikai alkalmasság

A munkakör betöltéséhez kapcsolódó egyéb elvárások:

  • megbízhatóság
  • precizitás
  • a bizonylati fegyelem szerinti munkavégzés

Előnyt jelent

  • árukezelési ismeretek
  • árukezelési, rakodási munkákban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • barátságos csapat
  • támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • képzési lehetőség
  • bruttó alapbér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • korrekt munkafeltételek
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Hatvan

Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01-43-74

2019. június 9.

Társaságunk

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.