Mozdonyvezető

munkatársat keresünk

Feladatok

  • éves munkarend szerint mérővonatok továbbítása a MÁV és a szomszédos vasutak hálózatán.
  • a vonatkozó forgalmi és műszaki utasítások ismerete, alkalmazása
  • a jármű üzemképes állapotának megőrzése, együttműködés a karbantartások alkalmával

Munkakör betöltésének feltételei

  • érvényes, közforgalmú dízelmozdony vezetői engedély
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • előírt szakmai vizsgák megszerzése
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás

Előnyt jelent

  • MÁV-csoport munkaviszony
  • budapesti vagy pest megyei lakóhely
  • angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • munkáltatói besorolás alapján, alapbéren felüli teljesítményprémium,
  • választható béren kívüli jelentős mértékű juttatás (Cafetéria),
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj hozzájárulás, a bruttó alapbér 3,5%-a,
  • külföldön töltött kiküldetési napok esetén euróban fizetett napidíj,
  • vidéki lakóhely esetén 86% munkába járási útiköltség térítés,
  • vasúti utazási igazolvány (menetkedvezmény) biztosítása.
  • fiatalos, lelkes csapatban való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Csendesné Csontos Gabriella 1/511-1895 / 01-18-95

Víg Zsuzsanna 06 1/347-4017

2019. szeptember 30.

Társaságunk

A MÁV Központi Felépítményvizsgáló Kft. vasúti pálya és jármű diagnosztikával foglalkozó társaság. A mérési, vizsgálati eredmények értékelése, elemzése és állapot meghatározása is a tevékenységi körébe tartozik. Pályafelügyeleti méréseket és vizsgálatokat egyéb pályaépítési és felújítási munkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokat nyújt. A szolgáltatásait hazai és külföldi vasúttársaságok és más egyéb megrendelők részére végezi.