Lakatos

Lakatos munkatársat keresünk

Nincs még szakmai tapasztalatod? Nálunk ez nem számít! Biztosítjuk neked a betanulást, ha rendelkezel a lenti szakirányú végzettséggel!

Ha érdekel a vasút világa és szívesen tanulnál tapasztalt szakemberektől, úgy ne habozz, jelentkezz még ma!!

Mi biztosítjuk a tapasztalatot, Te hozd magaddal a lendületet, mert a kettő egyesítésével már sínen is vagyunk!

Feladatok

  • jármű berendezések le- és felszerelése
  • napi javítási munkálatok elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (lakatos, gépszerelő, fémipari)

Előnyt jelent

  • néhány éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • a havi alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Szolnok

Bővebb felvilágosítást ad

Boda Ilona Izabella 56/421-533/139

2019. március 31.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.