Balesetvizsgáló

munkatársat keresünk

Feladatok

  • hatáskörébe tartózó balesetek független helyszínelése, vizsgálat irányítása, bizonyítási eljárás szervezése, felelősség megállapítása
  • szakvélemények szempontrendszerének meghatározása
  • balesetek nyilvántartása, értékelése, megelőző intézkedések kezdeményezése
  • kockázatelemzések készítése a vasútbiztonságot veszélyeztető eseményekről
  • vasútbiztonsági és vagyonvédelmi ellenőrzések elvégzése, a hibák feltárása, intézkedések kezdeményezése
  • szakvélemények készítése hatósági megkeresések esetén

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma
  • felsőfokú balesetvizsgálói tanfolyam
  • felsőfokú vasúti szakképesítés (elsősorban: távközlési, biztosítóberendezési vagy erősáramú szakirányon)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített vagy általános forgalmi vizsga
  • ,,B" kategóriás vezetői engedély
  • releváns szakmai tapasztalat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • munka-, tűz-, vagyon-, és környezetvédelmi ismeretek

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • széleskörű Cafateria
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye

Budapest

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 5 évnél több szakmai gyakorlat

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret
  • Felhasználói szintű Oracle ismeret
  • Felhasználói szintű SAP HR ismeret

Gépjárművezetői engedély

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Bővebb felvilágosítást ad

Rácz Anett Réka 1/511-1905 / 01-19-05

2019. szeptember 30.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.